O firmie
Sieć sprzedaży
Profil działalności
Struktura
Władze
Zarząd
Rada Nadzorcza
Historia
 
      EM&F Strona główna  >>  O firmie  >>  Władze  >>  Zarząd 
Zarząd
Jacek Bagiński – Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy

Jacek Bagiński

Od 2007 r. Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy EM&F. Od maja 2006 do początku 2007 roku był Członkiem Zarządu Opoczno S.A. odpowiedzialnym za rozwój i finanse spółki. Przez ponad pięć lat, od roku 2000 do końca roku 2005, pracował na stanowisku Dyrektora Finansowego i Członka Zarządu w Polfa Kutno S.A.

czytaj więcej zobacz więcej

Michał Grom - Członek Zarządu EM&F oraz Dyrektor ds. E-Commerce

Michał Grom

 

Jest odpowiedzialny w Grupie EM&F za sprzedaż w kanale internetowym oraz nadzoruje działania związane z tym obszarem w spółkach z portfolio Grupy. Michał Grom pracuje w Grupie EM&F od 2005 roku, od 2010 roku jest Prezesem E-commerce services Sp. z o.o., spółki odpowiedzialnej za budowanie handlu internetowego w ramach całej Grupy EM&F, a od 2011 roku na stanowisku Dyrektora ds. e-commerce Grupy EM&F.
Od 2005 do 2011 roku jako Członek Zarządu Empik Sp. z o.o. był odpowiedzialny za rozwój biznesu e-commerce, IT (rozwiązań zarówno detalicznych, jak i e-commerce), zarządzanie danymi oraz strategię IT w ramach grupy Empik. W latach 2010 – 2011 był Członkiem Zarządu Virtualo Sp. z o.o. (dystrybutor e-booków, oraz digitalizacja treści), gdzie zajmował się rozwojem biznesu oraz wsparciem technologicznym.

 

czytaj więcej zobacz więcej


 
Copyrights 2010 Grupa Empik Media & Fashion mapa serwisu   -  O firmie  -  Centrum prasowe  -  Relacje Inwestorskie  -  Otoczenie prawne  -  Wybrane dane finansowe  -  Kontakt